Ceník (platný od 1.1.2024 do odvolání nebo změny)Cena za
1 licenci
Cena za
1 licenci
pro obce
LEV Mini 600 Kč -
LEV Číselník 3.200 Kč 2.600 Kč
LEV Výroba 4.200 Kč 3.400 Kč
LEV Výroba+ 5.200 Kč 4.200 Kč
LEV Komplet 26.000 Kč 21.000 Kč
LEV EDU (pouze pro školy) 0 Kč -


Licenci "Mini" doporučujeme soukromníkům v těžbě a přibližování. Umožňuje vystavování klasických číselníků s evidencí těžby i přibližování, ocenění práce podle mnoha parametrů a zajistí kvalitní podklady pro fakturaci (výstupní sestavy jsou členěny podle pracovníků).
V jedné licenci lze zpracovávat podklady až pro 3 pracovníky (soukromníky). Tím si můžete snížit cenu za licenci až na třetinu!

Licenci "Číselník" doporučujeme mistrům lesní výroby pro vytváření povinných číselníků a hlášení o těžbě (např. ve vztahu k LČR), evidenci lapáků, výpočet odměn pro dodavatele prací (za těžbu a přibližování), evidenci odvozu a další.
Dále tuto licenci doporučujeme správcům obecních a soukromých lesů.

Licenci "Výroba" doporučujeme všem, kteří chtějí rozšířit možnosti licence "Číselník" o evidenci skladových zásob na lokalitách P, VM a OM, o evidenci odvozu podle klasických odvozních lístků a získat sestavení hrubých mezd za těžbu a přibližování u zaměstnanců.

Licence "Výroba+" rozšiřuje možnosti licence "Výroba" především o evidenci pěstební činnosti, evidenci dalších činností při práci v lese a při manipulaci se dřívím a o možnost zadávat mzdové doklady.

Licence "Komplet" umožňuje i evidenci dříví na lokalitě ES, evidovat výkupy a ostatní příjmy a výdaje dříví, převody mezi org. útvary a další.


Podrobné informace k cenám a licencím najdete níže v ceníku ke stažení.